33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Arts / Muzetë / Muzeu Chinese

  Reklamim 
( në web site ] ( Internet ]
Porcelan filxhan me një pamje të kaltërSheqeri lule. Pink faqekuq lë me jeshileKupën pjatëz dhe me vizatime e faqekuqPorcelan kaba me këpucë të kuqeEnët me imazhet e gjelbër gjeth panje
Pjatë filxhani me kaçurrel edges dhe dritën jeshile stoliNjë pjatë filxhani me kapak në shifrat në ngjyrë blu. Degët e me lule. Kufijtë e ArtëPjatë me kaçurrel edges. Dark blue patternNjë filxhan me një shifër gufim. E portrete në muret e të griraPërballen me teh e plate. Yellow flower
Një filxhan pjatëz dhe në ngjyrë ari-ilustrime. Degėt dhe gridPjatë në të bardhë me ngjyrë blu të errët rimsPorcelan enët me një kapak të brownLastër tone në ngjyrë blu. Figura waterfalls, lumenj, RetëPjatë me një portret. Faqekuq në rrjet. Dark brown ton pllaka
Pjatë me figura të ndërtimit. Gold tonÇajnik të zezë mbi të bardhë. Volumetrik imazhin e burrave duke luajtur golfLastër oval. Blue ringDrejtkëndor pjatë me pamprehur edgesOval pjatë me një foto hajat dhe pemë pranë shtëpisë
Brokë qeramike. Pritini konteshë murPjatë filxhani butësisht-pink me lule të bardhaPjatë me kaba fletët e vizatimit. NatyraPjatë me imazhet e trëndafili lule në buzëLastër katrore. Portret i një njeri në uniformë ushtarake
Ibrik pikturuar në ngjyra të ndritshmeSupierë jargavan lule e vogël. Unazë floririQeramike enët e nxehtë me dorëLastër formë trekëndëshi, me lule dhe i derdhur i violets fletëtStatujëz. Vajza në veshje fshatarake me mish qengji në këmbë
Vazo me ngjyrë kafe të artë dore. White daisies mbi një sfond bluPjatë e verdhë-gjelbërPjatë me portrete e meshkujveVazo për ëmbëlsirat dhe frutat. Bruz telefononi në një pjatë të bardhëÇajnik drejtkëndor në pink tones
Pjatë filxhani ton në ngjyrë blu. Figura karrocat e burraDark blue color lastërKupën dhe pjatëzQeramike pjatëzPjatë me shifër pavilions dhe parku
Takëm qeramike. Tabloja në murVazo për fruta me një material të bardhëEnë me pamjet e natyrës në një ngjyrë blu të errët tonGropkë në pjatë filxhaniPjatë me një portret të një të riu në formë
Një pjatë me dege e lule me lëVazo për ëmbëlsirat. Piktura e kështjella tone në ngjyrë bluPjatë me një portret të burrave në hije griEnë për kafe-griIbrik e ton gri
Ngjyrë bezhë tones patterned vazo me lule të kuq pak-portokalliEnët me kapak. Vizatime të kafshëveWhite enë me zebër modelLastër në një blu të errët dhe sheshet e bardhë lulePjatë në ngjyrë të bardhë dhe blu
Goblets me qeramikë në piedestalEnët nga porcelan për të parëQeramike luhareI errët blu filxhan të bardhë trajtuar dhe me lule të bardhaNjë filxhan tone në ngjyrë blu. Figura e vjetër me një vajzë dhe lopë
Pjatë filxhani formë të parregullt. I mirë i pyjeve dhe geeseLastër katrore. Dark-blu imazhin e qytetitEnë e thellë në një pjatë të madhe me vizatimet e faqekuqEnët me ari të bardhë në buzëPjatë me fotografi të ngjarjeve historike
Pjatë me pamje të kuq pink flower thornsChinese porcelan pjatë me modelin e artëChinese porcelan. Kupën dhe pjatëz, praruar.Chinese porcelan. Enët për vaj me fletë ari.Një filxhan të zezë me ngjyrë hiri-stilolaps me kafe e hapur
Enë me lule dritën Globe ton. Me onde degëtPjatë me vizatimet e emblemat, portretPjatë e madhe me ngjyrë bezhë dritën trajtonSheqeri me degët e vogla bojë trëndafili luleVazo në dritën e gjelbër
Pjatë të qëndrojnëNë një pjatë të dark-brownPjatë në colorful fotot e luleveEnët për naftë në hije e griBlue degë dhe lule në muret e lidhurat
Enët për të lëngshme materiale me imazhet e griDrejtkëndor pjatë me raundin edgesGatesë e për të trajtuar me një salcë me zbukurimePjatë me vizatimet e colorful lulePjatë me dore
Enët për ruan, jams. Unazë floriri në një sfond të bardhëThellë pjatëz me doreLastër patterned bruz bows me shirita mbi edgesLastër ovalPjatë e stolis me green lë
Pjatë të zezë dhe të kuqe ngjyrashEnët me fotot e gjelbër panje lëSheqeri katrore. Me një kapelë të vogël të trajtojë meI thellë gjellė design me jargavan kuqPjatë me vizatimet e shpendëve
Një pjatë me buzë të kuqe dhe bojë kafe vizatime në formë të degëvePjatë e vogël në oval trëndafili luleIbrik çaji me një model të vogël blu në mureEnët me qeramike bardhëTenxhere me një të trajtojë

   WORLD PHOTOS / Arts / Muzetë / Muzeu Chinese
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
"stern international bank" scam|best cardiology fellowship personal statement help
© 1995-2019 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.