33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Arts / Muzetë / Muzeu i Pashkëve vezë

  Reklamim 
( në web site ] ( Internet ]
Veza patterned mbi popullore theme. Vajzave dhe djemve në kostume tradicionaleTulips me një lule e kuqe e errët dhe e lë të gjelbërtaForma gjeometrike në një ngjyrë të gjelbër dhe të verdhëKisha me blu domes. Figura në një kornizë të artëVeza ngjyrë ari me shkronja XB
Veza në të zezë dhe të kuqe ngjyrash. Yellow StripesVezë është e zezë e me hije të bardhë degëtVringëllij Bardhë në një predhë e kuqeVizatim në vezë. Valët e kuqe, të rrjetit dhe vërtitje, qarqet e kuqe
Red lule në një sfond të ziDiamante në tonin e bardhë dhe e kuqeNdërprerje e linjave, tre e hapshme tërfilWhite snowflakes, forma gjeometrikeWhite Star. Traditional stolitë
White snowflakes dhe diellin në sfond i kuqDegët e Bardhë në një ngjyrë e sfonditLule, linjë dhe pikaNjë varg bende në guaskë vezeLight green tone, i ngrohtë me diell pictures
Dega e gjelbër në vezëPërvëlues me lule të bardhë konturojVeza shirit të bardhë dhe e kuqe spoteLetra me vezë shell në ziDre, kryq, grid
Kryq. StolisVezë e në njollat e kuqe mbi një sfond të ziVezë në të verdhë dhe të gjelbër bendePopular PicturesBlack-dhe-verdha dhe të kuqe triangles
Kryqi me kufijtë e bardhë mbi një sfond të ziTë nxjerra për fëmijën shellRed rrepë ngjyra të një sfondi të errëtBlack-and-blue color patternWhite daisies, stoli e kuqe
Një zog mbi një degëRed-white orange triangles dhe e dielaNjë tufë lulesh e lule në vazo. Folklorik motive stoliRed shell vezë në bardhë e zi bendeBlack valë mbi një sfond të verdhë dhe portokalli Stripes
Portokalli. E zezë në prapavijë të gjelbërt dhe sheshetSnowflakes dhe yjetFigura kishës stolis me kornizëKryqi i kuq ton kafe e hapur në buzëFolklor. Forma gjeometrike dhe zemra
Forma gjeometrike e ngjyrave kuq e ziRed curls, lule të verdhë me spoteFigura dhe e bardhë në të verdhëNjë zog mbi një degë në një ton të bardhëFolklorik temat
Vezë në ngjyrë kafe dhe të verdhëTriangles, diamante, linjatZbukurime kthesaBird ngjyra e kuqe në një sfond të ziVezë e bardhë me ngjyrë blu Stripes
Lule e kuqe dhe e bardhë në të verdhë me degëWhite lule me ngjyra antennaeKryqi me rrezetDie. Flower petalsDre, triangles me grid
Yellow degëve dhe të kuqe lule të zeza mbi një sfondGjeometrike lule në sfond ngjyrë jargavaniI bardhë Stripes, ngjyrë e kuqe dhe divorcKryqi në një shesh të bardhëGreen, burgundy, e zezë dhe me ngjyrë të verdhë vezë
Një zog me nje dege me lë në saj beakVeza ngjyrosen PeshkuRed lule niset të gjelbër dhe një e bardhë vezeLule jeshile me peshkNdritshme kuqe karo
Stars, diamante në orange tonLule në vezëLuledielli purpurtë sfondi të errët mbiKryqi i Kuq me të verdhë curlsPeshk i kuq në vezë
Të Kuq dhe të bardhë faqekuq mbi një sfond bluImazhi i peizazhit shell në vezëYellow-blue color sërëE kuqe lule Stripes dhe në vezë, e zezëVezë është i zbukuruar me lule beads dhe artificiale
White lule në një sfond bluFlower dhe degaGreen qarqeve dhe të kuqe nën orange Stripes. Vizatimet e shpendëveYellow-green lë mbi një sfond i kuqKafe e hapur dhe i nxirë nga dielli lë
Beteja në mes të bullsGjeometrike parë të botësKuq e ZiI bardhë bare dhe Stripes mbi një sfond blu të errëtOrange, e kuqe, të bardhë pikë
Predhë e kuqe e bardhë në degëtNjë grafik imazhin e një zoguInterlocking linjat dhe ngjyratI bardhë seks me një ngjyrë blu të errët tehe petals. Sfond blu të errëtGreen shell
I kuq dhe të bardhë luleBlack flower në kutinë portokalliNdritshme pink themeli vezëE gjelbër dhe ngjyrë e sfondit StripesI nxit njerëzit motivet

   WORLD PHOTOS / Arts / Muzetë / Muzeu i Pashkëve vezë
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
best cardiology fellowship personal statement help
© 1995-2018 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.