33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Arts / Piktura / Peisazhet e

  Reklamim 
( në web site ] ( Internet ]
Mjegull e dendur horizont, krëkKorrjeKalë i varkën dhe jashtë bregut të lumitNë kuadrin e gjerë degët e një pemëRetë në malore i mirë
Gleams e rrezet e diela nëpërmjet reveNdërmjet shpatet malorePemëve në thyerjeNjeriu nën pemëFshati
Rural shtëpi në mesin e pemëveRrota e lëvrin në shtëpiPara se të shtrëngatë. Dark qiellinKalorës kali dhe në afërsi të urësNë rrugën e malit
Ndër shkëmbinj dhe kodratPeshkimi në afërsi të mureve të qytetitVjeshtë është kohaDimri. Era. RetëVjeshtë. Shkretëtirë
Pemë dhe pellgNë brigjet e lumit e dëborësShkoj në piknik në brigjet e lumitRryma pranë mështekënVagabond mes gurë
SwimmingI purpurtë Mountain horizontBarkat dhe kuajt në bregHorsemen. RrymaLight-colored tonin e qiellit
Lopë në lumëStuhia. PalmsQytetiVjeshtë në zonat e ulëta të Skocisë GoreFle në hijen e pemëve dhe një qen
Larjen në ujërat e ujëvarëVajza më e bankës e lumitCity mbi lumin. UraRoadRosa mbi lumin
Në Malet e reve. Boat njerëzNë bankë të lumitQyteti është pasEcni në afërsi të ujitNjë burrë dhe një anije në ujë
Me dëborë peaks, bredh në shpatetErret. Siluetë në lumin bankareJeshileHapësira në kuadrin e reveForest
Vajza mbi kalëNëna dhe vajza në parkUra mbi luminPemë nga liqen i vogëlReve. Lan pranë ujit
Shtrat lumi i gjerëNjerëzit në urëEra. KuajtÇoban, lopë, kuajBurri në breg të liqenit të
Treni. Jet e të pi duhanNjerëzit në thyerjeKisha BathPeisazhiKarrocë e vogël e ngarkuar me dru zjarri
Sunset mbi liqenNjë ylber në qiellSë bashku rrugënNë të urësPyjeve dhe mjegull
Vjeshtë peizazhoreMjellmat në liqen i vogëlBrown hues e natyrësRrjedhjen e ujitLarjes në lumë një grup njerëzish
Mountain lumë midis shkëmbinjveNjë shtëpi në kodrën midis thickets e pemëvePanorama e qytetitTë ndjekjen. Horsemen dhe qentëRelax në breg në cool e degëve
Një varkë me njerëz në një lumë. Pemë nuk janë bankaPeisazhi e qytetit. Urë e ngushtë të lumit, e kodratBarkat. Më pranë bregutGold gjethnajë dhe ujë trëndafili i lyerRocky breg. Barkat në breg dhe në det
Qetë të lumit. Mountain expansesShfaqja e pemëve në ujëForest Grove. Forest Lake. Njerëzit dhe tendaPikturë Vjeshtë NatyraDie. Rrezet në shpatet. I ngushtë malore lumi
Mjegull Gore. Mountain lumit dhe korije e pemëve në bankëVjeshtë. Njerëzit në natyrëGjarpëruar degët e pemëveNdër shkëmbinj dhe brigjevePranvera. Naked brekë të pemëve. Derdh ujë zabel. Njerëzit që ecin
Peisazhi. Lumi, nëpërmjet rrugëve të ngushta e kodratI thatë degët e pemëve në ujëZjarri e qiellit. Të reflektuar në ujëPort. Uji në derë të shtëpisëUra. I errët brekë të pemëve

   WORLD PHOTOS / Arts / Piktura / Peisazhet e
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
online exchange bitcoin to paypal
© 1995-2019 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.